ManyBabies

Witaj w formularzu służącym do rejestracji w projekcie ManyBabies. Niniejszy formularz zawiera pytania umożliwiające nam szybką weryfikację tego, do jakich konkretnych badań będziemy mogli zaprosić Ciebie i dziecko, którym się opiekujesz. Po wypełnieniu formularza Twoje informacje zostaną do nas przesłane, a my dzięki temu będziemy mogli się z Tobą skontaktować, aby umówić odpowiadający termin badania.

Przygotowaliśmy dwa badania:
– Pierwsze z nich przeznaczone jest dla dzieci w wieku od 5,5 do 10,5 miesięcy, i zostanie przeprowadzone w specjalnie przygotowanym pomieszczeniu w budynku Uniwersytetu Wrocławskiego (ul. Szajnochy 9). 
– Drugie badanie przeznaczone jest dla dzieci w wieku od 18 do 27 miesięcy i zostanie przeprowadzone online, poprzez połączenie wideo z osobą prowadzącą badanie.

W obu badaniach wykorzystane zostaną materiały multimedialne. Procedura będzie uwzględniała oglądanie materiałów wizualnych i reagowanie na bodźce dźwiękowe. Podczas procedury badawczej dziecko będzie pozostawało cały czas w bezpośrednim kontakcie z osobą, która się nim opiekuje.

Ze względu na specyfikę badań, możemy zaprosić tylko osoby, których dzieci wpasowują się w poniższe kryteria:
– dziecko ma od 5,5 do 10,5 miesięcy (badanie stacjonarne), lub
– dziecko ma od 18 do 27 miesięcy (badanie online);
– ciąża trwała co najmniej 37 tygodni (9 miesiąc ciąży);
– brak zdiagnozowanych zaburzeń neuro-rozwojowych;
– brak problemów ze słuchem i wzrokiem.

W podziękowaniu za Wasz czas i energię mamy dla Was kartę podarunkową do Smyka o wartości 100,00 PLN.

Wszystkie podane przez Ciebie informacje są poufne. Mają do nich dostęp jedynie koordynatorzy projektu i zostaną wykorzystane jedynie w celu skontaktowania się z Tobą. Informacje te zostaną usunięte po zakończeniu badań.

WYPEŁNIJ FORMULARZ REJESTRACYJNY

Do zobaczenia!
Koordynator projektu,
dr Michał Misiak
michal.misiak@uwr.edu.pl
IDN Being Human
Uniwersytet Wrocławski​